Gazete Keyfi

Türkiye’nin gerek ulusal gerek yerel tüm günlük gazetelerini sitemiz üzerinden keyifle okuyabileceksiniz.

Gazete keyfi dendiği zaman bizim aklımıza gelen;

- Emekli olan babamızın kahvaltısını yaptıktan sonra balkonda bir elinde çay, bir elinde gazete okumasıdır.

- Ev temizliğini bitiren annemizin oturup 2-3 sayfa karıştırmasıdır.

- Otobüste, metrobüste, vapurda yolculuk eden yolcuların gündemdeki konularla ilgili bilgi edinmesidir.

Aslında gazete keyfi başlı başına insanı iyi hissettiren bir durumdur.

Biz de bu düşünceden yola çıktık ve dedik ki; insanlar öyle veya böyle bir şekilde internetten gazete okuyacak ve son dakika gündem, spor, ekonomi haberlerini takip edecekler. E öyleyse bizde insanlara en kısa yoldan tüm gazetelere kolayca ulaşıp bu gazeteleri kolayca okuyabilecekleri bir ortam oluşturalım. Fakat bu ortam öyle bir ortam olsun ki; siteye giren kullanıcı gerçekten okuduğu gazeteden keyif alıp sitemizden öyle ayrılsın. Aslında buradaki serzenişimiz; 1 sayfalık site yapıp içerisine onlarca reklam koyan site sahiplerine. Umarız bu yazıyı okurlar ve herşeyin kazanç olmadığını anlarlar ve sitelerindeki reklamları biraz olsun azaltırlar.

Bu konuda sizlere şunun garantisini verelim; sitemizde kesinlikle ama kesinlikle kullanıcının gözünü yoracak ve sinir edecek, siteye girildiği anda sayfayı reklamlara boğacak bir yapı oluşturmayacağız.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gazete keyfi denildiği zaman aklınıza biz geleceksek iyi yolda olduğumuzu düşüneceğiz. Umarız iyi yolda olduğumuzun onayını sizlerde gülümseyerek ve başınızı sallayarak veriyorsunuzdur.